Aktualności

W tradycję Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego weszły już kwietniowe koncerty pod szyldem "Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu". W tym roku siódma już edycja tego wydarzenia odbędzie się 9 kwietnia. Po raz drugi wykonawca otwierający ten koncert zostanie wyłoniony na drodze konkursu, który będzie główną częścią marcowej odsłony WSJK. W jego ramach należy wykonać dwie piosenki z repertuaru Jacka lub tria, jakie tworzył on wraz z Przemysławem GintrowskimZbigniewem Łapińskim, i ewentualnie - na prośbę jury - trzecią piosenkę z tego repertuaru lub autorską. Zapraszamy do uczestnictwa zwłaszcza osoby, które stawiają pierwsze kroki na scenie lub nawet dopiero chcą je postawić. Konkurs odbędzie się 16 marca w klubie muzycznym Stary Klasztor, start tradycyjnie o godzinie 20:00, termin nadsyłania zgłoszeń to 15 marca.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę wydarzenia na Facebooku.

UPDATE: W drugiej części wieczoru, po konkursie, na scenie Salonu wystąpi dobrze Wam znana, a dawno nie widziana, Triada Poetica. Zapraszamy!

02.03.2015 

Za nami już pierwszy w nowym roku koncert Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego, za nami również pierwsze w nowym roku spotkanie w ramach formuły Kaczmarski Unplugged. Podporą drugiej z wymienionych imprezy, jak i afteru po pierwszej, był Michał Dominiak, który zagra w pierwszej części lutowego koncertu. Po nim na scenie pojawi się Dyrektor Praskiej Filii WSJK, czyli Kuba Kwaśniewski. Ta para wykonawców gwarantuje sporą dawkę znanych i mniej znanych piosenek Jacka, na pewno pojawią się również tłumaczenia utworów Kryla czy Nohavicy. To wszystko już 23 lutego o godzinie 20:00 w Starym Klasztorze. Zapraszamy!

WSJK - koncert lutowy na Facebooku

07.02.2015 

Nieco ponad tydzień temu świętowaliśmy nadejście nowego roku, najwyższy czas więc na koncert inaugurujący go na scenie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. A witać 2015 rok będziemy hucznie - o wspaniałe, żeby nie powiedzieć szampańskie, nastroje zadba bowiem Justyna Panfilewicz przy akompaniamencie Cezarego Mogielnickiego. W planach jest dwuczęściowy koncert złożony z piosenek Jacka Kaczmarskiego i Marka Grechuty. To wszystko już 19 stycznia - start oczywiście o godzinie 20:00, wstęp oczywiście wolny. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do Starego Klasztoru!

Styczniowy koncert WSJK na Facebooku

Warto wspomnieć o jeszcze jednym istotnym wydarzeniu - już w nowym roku liczba osób, które polubiły nasz profil na Facebooku, przekroczyła 1500! Dziękujemy wszystkim tym, którzy są z nami również tam, a kogo jeszcze z nami nie ma - oczywiście zapraszamy do dołączenia :)

10.01.2015 

Po listopadowym, urodzinowym koncercie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego przyszedł czas na edycję grudniową - również szczególną, bo świąteczną. Na scenie w pierwszej części koncertu zaprezentuje się Michał Dominiak, a w drugiej Radek Książek i przyjaciele. W ich repertuarze, jak zresztą zawsze podczas grudniowych koncertów Salonu, z pewnością pojawią się między innymi kolędy z programu Szukamy stajenki, wspólnego dzieła Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego. A wszystko to już 15 grudnia w Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego 1 - start o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Grudniowy koncert Salonu na Facebooku

05.12.2014 

Listopad to miesiąc, w którym Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego obchodzi swoje urodziny. W tym roku będziemy świętować już ósmą rocznicę utworzenia naszej inicjatywy. Urodzinowy koncert odbędzie się 22 listopada w Klubie Muzycznym Łykend - start o godzinie 19:00! Na scenie starzy Salonowcy: Adam Łapacz, Kuba Kwaśniewski, Triada Poetica (obchodząca także ósme urodziny) oraz Trio Łódzko - Chojnowskie, które będzie przy okazji promować swoją płytę - zatem będzie możliwość nabycia jej na miejscu wraz z podpisami wykonawców. Zapowiada się długi koncert a po nim długi after!

Bilety: 20 PLN w przedsprzedaży, 25 PLN w dniu koncertu. Można je nabyć osobiście w klubie lub rezerwując - wysyłając maila na adres: bilety.lykend@gmail.com

Wszystkie powyższe informacje znajdziecie też na poniższym plakacie informacyjnym i na stronie wydarzenia na Facebooku:

Natomiast dwa dni przed urodzinami zapraszamy na rozgrzewkę. 20 listopada o godzinie 18:30 spotykamy się w tym samym miejscu - Klubie Muzycznym Łykend - w formule afterowej, mimo braku poprzedzającego koncertu ;) Jako że grania i śpiewania przy stolikach nam ostatnio nieco brakuje, jest okazja, by to nadrobić. Po wszelkie informacje odsyłamy na stronę wydarzenia na Facebooku.

15.11.2014 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS