Aktualności

Za nami już pierwszy w nowym roku koncert Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego, za nami również pierwsze w nowym roku spotkanie w ramach formuły Kaczmarski Unplugged. Podporą drugiej z wymienionych imprezy, jak i afteru po pierwszej, był Michał Dominiak, który zagra w pierwszej części lutowego koncertu. Po nim na scenie pojawi się Dyrektor Praskiej Filii WSJK, czyli Kuba Kwaśniewski. Ta para wykonawców gwarantuje sporą dawkę znanych i mniej znanych piosenek Jacka, na pewno pojawią się również tłumaczenia utworów Kryla czy Nohavicy. To wszystko już 23 lutego o godzinie 20:00 w Starym Klasztorze. Zapraszamy!

WSJK - koncert lutowy na Facebooku

07.02.2015 

Nieco ponad tydzień temu świętowaliśmy nadejście nowego roku, najwyższy czas więc na koncert inaugurujący go na scenie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. A witać 2015 rok będziemy hucznie - o wspaniałe, żeby nie powiedzieć szampańskie, nastroje zadba bowiem Justyna Panfilewicz przy akompaniamencie Cezarego Mogielnickiego. W planach jest dwuczęściowy koncert złożony z piosenek Jacka Kaczmarskiego i Marka Grechuty. To wszystko już 19 stycznia - start oczywiście o godzinie 20:00, wstęp oczywiście wolny. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do Starego Klasztoru!

Styczniowy koncert WSJK na Facebooku

Warto wspomnieć o jeszcze jednym istotnym wydarzeniu - już w nowym roku liczba osób, które polubiły nasz profil na Facebooku, przekroczyła 1500! Dziękujemy wszystkim tym, którzy są z nami również tam, a kogo jeszcze z nami nie ma - oczywiście zapraszamy do dołączenia :)

10.01.2015 

Po listopadowym, urodzinowym koncercie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego przyszedł czas na edycję grudniową - również szczególną, bo świąteczną. Na scenie w pierwszej części koncertu zaprezentuje się Michał Dominiak, a w drugiej Radek Książek i przyjaciele. W ich repertuarze, jak zresztą zawsze podczas grudniowych koncertów Salonu, z pewnością pojawią się między innymi kolędy z programu Szukamy stajenki, wspólnego dzieła Jacka Kaczmarskiego i Zbigniewa Łapińskiego. A wszystko to już 15 grudnia w Starym Klasztorze, przy ulicy Purkyniego 1 - start o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Grudniowy koncert Salonu na Facebooku

05.12.2014 

Listopad to miesiąc, w którym Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego obchodzi swoje urodziny. W tym roku będziemy świętować już ósmą rocznicę utworzenia naszej inicjatywy. Urodzinowy koncert odbędzie się 22 listopada w Klubie Muzycznym Łykend - start o godzinie 19:00! Na scenie starzy Salonowcy: Adam Łapacz, Kuba Kwaśniewski, Triada Poetica (obchodząca także ósme urodziny) oraz Trio Łódzko - Chojnowskie, które będzie przy okazji promować swoją płytę - zatem będzie możliwość nabycia jej na miejscu wraz z podpisami wykonawców. Zapowiada się długi koncert a po nim długi after!

Bilety: 20 PLN w przedsprzedaży, 25 PLN w dniu koncertu. Można je nabyć osobiście w klubie lub rezerwując - wysyłając maila na adres: bilety.lykend@gmail.com

Wszystkie powyższe informacje znajdziecie też na poniższym plakacie informacyjnym i na stronie wydarzenia na Facebooku:

Natomiast dwa dni przed urodzinami zapraszamy na rozgrzewkę. 20 listopada o godzinie 18:30 spotykamy się w tym samym miejscu - Klubie Muzycznym Łykend - w formule afterowej, mimo braku poprzedzającego koncertu ;) Jako że grania i śpiewania przy stolikach nam ostatnio nieco brakuje, jest okazja, by to nadrobić. Po wszelkie informacje odsyłamy na stronę wydarzenia na Facebooku.

15.11.2014 

 Drodzy! 
Zapraszam na szóstą już (ależ ten czas leci!) edycję źródlanego koncertu!
Jak co roku spotkamy się, aby w kaczmarofilskim gronie powspominać i pośpiewać, a tegoroczny koncert odbędzie się dokładnie w dziesiątą rocznice śmierci naszego Patrona.
Minione "ŹRÓDŁA" odbywały się na scenach Łykendu, Impartu oraz Sali koncertowej im. Jana Kaczmarka w Polskim Radiu Wrocław.
W tym roku zapraszam do gotyckich wnętrz Starego Klasztoru, przy ul. Purkyniego 1. 
Na scenie Salonowi wykonawcy:
Trio Łódzko - Chojnowskie
Triada Poetica 
Justyna Panfilewicz & Cezary Mogielnicki 
Adam Łapacz

Bilety: bilety: 20 zł - rezerwacje, 25 zł - w punktach sprzedaży i przed koncertem.
Rezerwacja: bilety@o2.pl

14.03.2014 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS