Aktualności

Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego wraca po wakacyjnej przerwie! Nowy sezon naszych spotkań z piosenką poetycką i autorską ruszy 28 września - mamy nadzieję, że większość z Was zdąży już wrócić z wyjazdów i w Starym Klasztorze spotkamy się w licznym gronie. Start oczywiście o godzinie 20:00, a na scenie tym razem wystąpią Aleksander Spyra i Kuba Kwaśniewski. Możemy więc spodziewać się sporej dawki zarówno pieśni Jacka Kaczmarskiego, jak i bardów czeskich. Wstęp - oczywiście - wolny, po koncercie - oczywiście - after, a więc przynieście gitary i śpiewniki. Zachęcamy również do przyniesienia plastikowych nakrętek - nasza zbiórka ciągle trwa.

Wydarzenie na Facebooku

17.09.2015 

Po czerwcowym koncercie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego, na którym wystąpili Michał Dominiak i Przemysław Mazurek, czeka nas wakacyjna przerwa. Jednak już od 5 lat przerwa ta okraszona jest nie lada wydarzeniem - przed nami kolejna edycja Czatów Zamkowych! Impreza, która swój byt zaczynała jako Czaty Wolbromskie już po raz trzeci jest organizowana w gościnnych prograch zamku w Bolkowie, od czego też wzięła się jej nowa nazwa. W tym roku Czaty Zamkowe to koncerty wykonawców znanych Wam dobrze ze sceny Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego - wystąpi Triada Poetica, Adam Łapacz, Kuba Kwaśniewski i Radek Książek. A to wszystko już za tydzień - 4 lipca. Start o godzinie 19:00, a doświadczenie zeszłych lat pokazuje, że momentu zakończenia imprezy wcale nie musi wyznaczać nawet wschodzące słońce... A to dlatego, że po części koncertowej czeka nas ogniskowy after - zabierzcie więc gitary i śpiewniki! Więcej informacji na temat tegorocznych Czatów Zamkowych, m.in. na temat dojazdu, noclegów czy też tego jak pomóc w organizacji imprezy (wolontariusze są wciąż poszukiwani), znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Zapraszamy!

27.06.2015 

W czerwcu tradycyjnie ma miejsce zakończenie sezonu Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Na ostatnim koncercie przed wakacyjną przerwą - w czasie której będzie okazja do podróżowania i robienia zdjęć w salonowej koszulce, aby zasilić nasz Facebookowy album "Spełnienie marzeń o podróżach" - wystąpią znany stałym bywalcom naszych koncertów i afterków Michał Dominiak oraz - po raz pierwszy na naszej scenie - Przemysław Mazurek, uczestnik i laureat wielu przeglądów, festiwali i konkursów, w tym laureat jubileuszowego X Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Nadzieja" im. Jacka Kaczmarskiego w Kołobrzegu. To wszystko już 16 czerwca o godzinie 20:00 w Starym Klasztorze. Przybywajcie, bo następny koncert dopiero we wrześniu!

16.06.2015 

Wypoczęci po kwietniowych emocjach, jakie towarzyszyły nam podczas koncertu "Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu", wszyscyśmy gotowi do kolejną porcję pieśni Jacka, bardów czeskich i nie tylko - zwłaszcza w wydaniu koncertowym!
Zatem niniejszym zapraszamy na kolejny koncert Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego do Starego Klasztoru już 19 maja. Zaczynamy jak zazwyczaj o 20:00, wstęp wolny. Na scenie tym razem męska obsada: Aleksander Spyra oraz Radek Książek.
Czeka nas solidna dawka ulubionych pieśni! A po koncercie - oczywiście - gramy i śpiewamy bez prądu, zatem zabierzcie gitary, śpiewniki i zapasowe struny głosowe!

07.05.2015 

10 kwietnia 2015 roku minie 11 lat od śmierci Jacka Kaczmarskiego. W wigilię tej rocznicy chcielibyśmy zaprosić Was na kolejny, już siódmy, koncert pod szyldem Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu. Odbędzie się on tym razem w Sali Gotyckiej wrocławskiego klubu muzycznego Stary Klasztor przy ulicy Purkyniego 1. Wystąpią:

  • Trio Łódzko-Chojnowskie
  • Triada Poetica
  • Justyna Panfilewicz i Cezary Mogielnicki
  • Kuba Kwaśniewski

Ponadto koncert będzie miał okazję rozpocząć laureat marcowego konkursu piosenki Jacka Kaczmarskiego, którym został Marek Oleś.

Jako że lista wykonawców jest długa, zaczniemy wcześniej niż zwykle, bo już o godzinie 19:00.

Ceny biletów w przedsprzedaży w klubie lub przy rezerwacji na bilety@o2.pl to 25 zł za miejsce siedzące i 15 zł za wejściówkę. W innych punktach sprzedaży (bilety dostępne będą w sieci salonów Empik i Media Markt oraz w serwisach Biletin, Ticketpro, eBilet i Eventim) i przed koncertem ceny to kolejno 30 i 20 złotych.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Do zobaczenia 9 kwietnia!

23.03.2015 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS