Aktualności

Zapraszamy na ostatni przed wakacajami koncert WSJK - 20 czerwca o godz. 20:00!
Zróbmy solidną rozgrzewkę prze lipcowymi Czatami Zamkowymi. Na scenie będzie bardzo ciekawie: wracają do nas Ania Kaltbach i Marek Leszkiewicz, którzy zagrają Kryla, Wysockiego i Waitsa, a w drugiej części wieczoru - pieśni Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Marka Olesia, laureata festiwali Kaczmarowych. Marek miał grać na naszej scenie w maju, ale z przyczyn niezależnych od niego przyjechać nie mógł - zastąpił go wtedy Kuba Kwaśniewski.

Wydarzenie na Facebooku

19.06.2016 

Eksplozja wiosny i muzyki! W maju zapraszamy na spotkanie z twórczością autorską oraz, oczywiście, twórczością Jacka Kaczmarskiego.
17 maja, we wtorek, na naszej scenie wystapią dwaj panowie: w części pierwszej - Piotr Rejda, który zaprezentuje swoje autorskie utwory, a w cześci drugiej - po raz kolejny z nami - Marek Oleś, laureat m. in. kołobrzeskiej "Nadziei", czyli Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego. Start jak zwykle o 20:00!
Po koncercie - wiadomo: after, zatem przynieście gitary, śpiewniki i struny głosowe!

Wydarzenie na Facebooku

16.05.2016 

W kwietniu tradycyjnie odbywał się koncert Źródło - Przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu. W tym roku jednak koncert ten już za nami - miał on miejsce dwa miesiące temu w ramach obchodów 35 rocznicy powstania Niezależnego Zrzeszenia Studentów we Wrocławiu. Na kwietniowej edycji Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego pojawi się jednak jeden z uczestników tegorocznego lutowego koncertu - znany i lubiany Adam Łapacz! Adam w tym szczególnym dla wielbicieli Jacka miesiącu wystąpi na scenie z dwuczęściowym koncertem pieśni patrona Salonu. Zapraszamy serdecznie do Starego Klasztoru przy ulicy Purkyniego 1 już 19 kwietnia o godzinie 20:00 - wstęp oczywiście wolny!

Wydarzenie na Facebooku

18.04.2016 

Nie opadły jeszcze całkiem emocje po tegorocznej edycji koncertu Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu (fotorelację z tego wydarzenia można już oglądać w Facebookowej galerii) - a z kronikarskiego obowiązku warto też wspomnieć, że poza artystami zapowiedzianymi wcześniej na niniejszej stronie na scenie zaprezentowała się również Monika Pfanhauser, która zaśpiewała kilka piosenek Jacka Kaczmarskiego przy gitarowym akompaniamencie Szymona Podwina - a tymczasem mamy już zaszczyt zaprosić na marcowy koncert Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Na scenie wykonawcy miejscowi i dobrze znani salonowej publiczności - Radek Książek i Kuba Kwaśniewski. Szykuje się więc wieczór wypełniony pieśniami nie tylko Jacka, ale też choćby bardów czeskich. To wszystko już 14 marca w Starym Klasztorze, start jak zwykle o godzinie 20:00!

Wydarzenie na Facebooku

02.03.2016 

Styczniowy koncert Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego jeszcze przed nami i serdecznie na niego zapraszamy, ale zapraszamy już również na kolejne spotkanie - 21 lutego. Wtedy to, w tym roku wcześniej niż zwykle, odbędzie się coroczny koncert pod szyldem Źródło - przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu. Jest on organizowany w ramach obchodów 35 rocznicy powstania Niezależnego Zrzeszenia Studentów we Wrocławiu. Na scenie Sali Gotyckiej Starego Klasztoru zaprezentują się artyści doskonale znani salonowej publiczności - Trio Łódzko-Chojnowskie, Triada Poetica, Justyna Panfilewicz oraz Adam Łapacz. Bilety na miejsca siedzące lub stojące w cenach 30 i 20 złotych można rezerwować pod adresem mailowym bilety@o2.pl, są one dostępne także w otwartej sprzedaży w cenie o 5 złotych wyższej. Start już o 17:30! Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku

12.01.2016 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS