Aktualności

Przed nami ostatnie spotkanie przedwakacyjne, ostatnie przed Czatami Zamkowymi! Zapraszamy do atrium Starego Klasztoru 20 czerwca, na nasza letnią scenę pod namiotem. Start o zwyczajowej posze - 20:00.
Koncert dwuczęściowy - w pierwszej części wieczoru na naszej scenie zadebiutuje Ela Kołodziejczyk, w drugiej wystąpi Michał Dominiak. Po koncercie - after, wiadomo.
Pożegnajmy godnie ten rok akademicki, nie mniej godnie powitajmy wakacje.
Zapraszajcie, udostepniajcie, przybywajcie!
Do zobaczenia!

Wydarzenie na Facebooku

19.06.2017 

Mając nadzieję, że wszyscy ochłonęliście już po zjawiskowym kwietniowym koncercie i ostatniej afterowej nocy, zaprasamy na kolejne spotkanie i kolejne emocje. Wiosna przyszła już na dobre, więc - choć z solidnym poślizgiem - należy godnie ją powitać. Zbierając siły na nadchodzące Czaty Zamkowe - spotkamy się jeszcze na dwóch koncertach przed wakacjami: w Starym Klasztorze i w Centrum Historii Zajezdnia. Póki co zapraszamy 29 maja do Starego Klasztoru na Salonowy koncert z repertuarem pieśni Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, a zapewne również i Jacka Kowalskiego. W dwóch częściach wieczoru zagra dla nas Radek Książek - znany i ceniony Salonowy artysta. Po koncercie - wiadomo: after, czyli granie i śpiewanie bez prądu, choć z mocą. Wstęp oczywiście wolny, zalecane zabranie gitar, śpiewników i dobrych nastrojów.

Wydarzenie na Facebooku

Przy okazji warto wspomnieć, że trwa zbiórka społecznościowa na tegoroczne Czaty Zamkowe, które odbędą się już 1 lipca. Więcej szczegółów na ich temat znajdziecie na Facebooku, a wesprzeć tę zacną inicjatywę można wpłatą przez serwis PolakPotrafi.pl.

25.05.2017 

W kwietniu tego roku mija 13. rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego. Twórczość największego polskiego barda, jak co roku, przypomną jego muzyczni spadkobiercy skupieni wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.
Koncert „Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu" odbędzie się 8 kwietnia w dobrze znanej miłośnikom dobrej muzyki, Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1 - start o godzinie 20:00.

W koncercie wystąpią: Trio Łódzko-Chojnowskie – najbardziej znany zespół kultywujący muzyczną tradycję tria Kaczmarski/Gintrowski/Łapiński , gitarowy bard Adam Łapacz oraz znakomite wokalistki - Justyna Panfilewicz z akompaniującym jej na pianinie Cezarym Mogielnickim i Monika Pfanhauser z Szymonem Podwinem na gitarze.

Po koncercie głównym zapraszamy na wspólne granie i śpiewanie piosenek Jacka Kaczmarskiego do późnych godzin nocnych. Przygotujcie gitary, śpiewniki i mocne gardła!

Koncert jest biletowany! Miejsca siedzące: 20 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem, natomiast wejściówki (bez gwarancji miejsca siedzącego): 10 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 15 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl

Wydarzenie na Facebooku

01.04.2017 

Z wielką przyjemnością zapraszamy na koncert Salonu do Starego Klasztoru 29 marca, w środę, zagrają dla nas: Janusz Kasprowicz, lider zespołu Projekt Volodia, oraz Stanisław Marinczenko.
Znany duet wystąpi z pieśniami Włodzimierza Wysockiego, Leonarda Cohena oraz Toma Waitsa.
Start - jak zawsze: o godzinie 20:00 wyjątkowo: o godzinie 21:30. Po koncercie - jak zawsze: after do oporu!
Przybywajcie, zapraszajcie, udostępniajcie!
Wstęp wolny.

Wydarzenie na Facebooku

AKTUALIZACJA: Uwaga, zmianie uległa godzina koncertu - tym razem wyjątkowo zacznie się on o 21:30.

16.03.2017 

Kolejny koncert Salonu już 21 lutego! W planach dwie części wieczoru:
Po pierwsze - Michał Dominiak z pieśniami Jackowo - Gintrowskimi i pewnie coś z Tenenbauma.
Po drugie - Po raz pierwszy na naszej scenie Zbigniew Wojciechowicz. Przywiezie do nas pieśni Kaczmara oraz trochę Kasprzyckiego, Czyżykiewicza, Wołka, Waligórskiego, Garczarka, zaśpiewa też własne utwory.
Po koncercie - jak zawsze: afterujemy!
Wstęp wolny. Udostępniajcie wydarzenie, linkujcie i zapraszajcie się wzajemnie na fejsie.

Wydarzenie na Facebooku

20.02.2017 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS