Aktualności
Na kolejną edycję WSJK zapraszamy 13 stycznia do klubu muzycznego "Łykend". To ostatni Salon przed sesją egzaminacyjną - warto więc, jeszcze bezstresowo, skorzystać z okazji i spędzić miło czas. Zaczynamy, jak zawsze, ok. godz. 20.00.
05.01.2009 
Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne spotkanie z piosenkami Jacka Kaczmarskiego. 16 grudnia, o godz. 20.00 na scenie WSJK po raz pierwszy zabrzmi program „Szukamy stajenki”. Jego wykonanie podzieli między sobą Triada Poetica i Adam Łapacz. Oprócz kolęd i pastorałek Kaczmarowych usłyszycie, jak zawsze, piosenki znane i lubiane, z szerokiego repertuaru.
07.12.2008 
25 listopada na scenie WSJK odbył się wyjątkowy koncert. Piosenki Włodzimierza Wysockiego w brawurowy sposób wykonała grupa wrocławskich przyjaciół - muzyków współpracujących w ramach "Projektu Volodia".

Zapraszamy do naszej GALERII, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z imprezy. A poniżej relacja z wydarzenia pióra Nadziei.

Dziękujemy!
01.12.2008 
Przypominamy o koncercie "Projektu Volodia" - odbędzie się 25 listopada, o godz. 20.00.
Po raz drugi na scenie WSJK zabrzmią piosenki Włodzimierza Wysockiego w nietypowych aranżacjach wrocławskich muzyków.

Zapowiada się ciekawy wieczór!
19.11.2008 
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wypełnili salę i współtworzyli tego wieczoru Salon. Niskie ukłony dla wykonawców i pozdrowienia dla wspaniałej publiczności. Do zobaczenia na kolejnych koncertach a w perspektywie - na muzycznym przyjęciu z okazji trzecich urodzin!

Jako podsumowanie publikujemy list otrzymany od p.Stanisława Elsnera-Załuskiego:
14.11.2008 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS