Aktualności
Kolejne kwietniowe spotkanie przed nami! Po wzruszającym koncercie w Radiu Wrocław i jego Salonowej kontynuacji - pora na następny koncert.

21 kwietnia, jak zwykle ok. 20.oo spotykamy się na scenie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego. Tym razem na scenie kilkoro wykonawców: Antek Kamiński, Magdalena Ślęzak, Łukasz Mytnik, Triada Poetica, Adam Łapacz.

Po raz drugi na scenie Salonu zostanie W CAŁOŚCI zaprezentowany program Jacka Kaczmarskiego. Po świątecznym koncercie z programem „Szukamy Stajenki” tym razem pora na „Dwie Skały”, które wykona Adam Łapacz. Oprócz piosenek wchodzących w skład owego programu, przypomnimy także autorskie zapowiedzi, stanowią wszak one jakość samą w sobie. W dalszej części koncertu – zwyczajowo – koncert życzeń.

Druga ważna informacja: niebawem na rynku pojawi się biografia Jacka Kaczmarskiego pióra Krzysztofa Gajdy Pt. „To moja droga”. To obowiązkowa lektura dla każdego kaczmarofila. Jest szansa negocjacji z wydawnictwem rabatowej ceny. Oczywiście – wysokość rabatu pozostaje w ścisłej zależności od wielkości Salonowego zapotrzebowania. Zatem - podczas wtorkowego spotkania będziemy zbierać zamówienia. Proszę się więc zastanowić na ewentualnym akcesem do grupy szczęśliwych posiadaczy biografii Mistrza w specjalnej cenie.

Zapraszam wszystkich serdecznie!
Do zobaczenia!

$imon
18.04.2009 
W kwietniu mija piąta rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego.
Z tej okazji pragniemy zaprosić wszystkich na wyjątkowy koncert pod hasłem: "Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu".
Podczas koncertu usłyszymy zarówno rosyjskie inspiracje twórczości polskiego barda, czyli piosenki Włodzimierza Wysockiego i Bułata Okudżawy, jak i znane, autorskie piosenki Jacka Kaczmarskiego oraz kilka jego wierszy, opracowanych muzycznie przez wykonawców.

Na scenie pojawią się:Mirosław Czyżykiewicz, Jacek Bończyk, Hadrian Tabęcki, Evgen Malinovskiy, Trio Łódzko – Chojnowskie, Patrycja Kaczmarska, Andrzej Korycki & Dominika Żukowska, Triada Poetica, Adam Łapacz, Łukasz Jęcek, Michał Mańka, Antoni Kamiński.

Koncert rozpocznie się 4 kwietnia o godz. 19.00, w Sali Koncertowej Radia Wrocław, przy ulicy Karkonoskiej 8.
Bilety w cenach: 60 PLN (I miejsca), 50 PLN (II miejsca), 40 PLN (III miejsca) do nabycia – Klub Muzyczny ŁYKEND, Empik – Rynek, OKIS – Rynek Ratusz 24, Kasa 22 – Dworzec PKP.

Po koncercie w Polskim Radiu zapraszamy do Klubu Muzycznego Łykend na koncert Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego gdzie wspólnie będziemy mogli pomuzykować i pośpiewać.
22.03.2009 
Kolejne spotkanie Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego już niebawem!

Wszystkich kaczmarofili oraz sympatyków zapraszamy 10 marca do Klubu Muzycznego ŁYKEND. Rozpoczniemy ok. godz. 2o.oo, a na scenie pojawi się Triada Poetica oraz - po dłuższej przerwie w salonowych występach - Łukasz Jęcek. Nie zabraknie zapewne i tym razem motywów akwatycznych w piosenkach śpiewanych przez Olę Żurowską, a Łukasz - znany z żelaznej kondycji scenicznej - zaprezentuje wiele znanych i lubianych przez Was piosenek Jacka Kaczmarskiego. Występ przerodzi się zapewne - zwyczajowo - w koncert życzeń, a całość postaramy się zwieńczyć wspólnym wykonaniem "Hymnu wieczoru kawalerskiego".

Zajrzyjcie także do naszej galerii, pojawiła się tam fotorelacja z lutowego koncertu z pięknymi zdjęciami Julioanny, Elessara i Krzyśka Kucharczyka.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania, przybywajcie i bawcie się dobrze!

Pozdrowienia!
$imon
04.03.2009 
Kolejny, wrocławski wieczór z piosenkami Włodzimierza Wysockiego!Serdecznie zapraszamy na koncert grupy Projekt Volodia w składzie:

Bogdan Bińczak (instrumenty wszelakie),
Robert Gawron (banjo),
Janusz Kasprowicz (wokal, bas),
Wojtek Malko (perkusja),
Piotr Rokitowski (gitara elektryczna).

Koncert odbędzie się 1 marca, w niedzielę, o godz. 18.00, w Centrum Kultury Wrocław -Zachód, ul. Chociebuska 4-6, Nowy Dwór.

Bilety w cenie 15 PLN do nabycia na miejscu ( tel. 071 - 354 46 60, www.ckwz.art.pl) oraz w Centrum Informacji Kulturalnej (OKIS), Rynek - Ratusz 24.
20.02.2009 
Twierdza Wrocław, po odparciu ataków surowej zimy, broni się teraz przed najazdem wirusa grypy. A Salon - gra nadal!

Zapraszamy serdecznie 17 lutego, zaczynamy o godz. 2o.oo.
Na scenie pojawi się Triada Poetica, Łukasz Mytnik oraz Michał Mańka.
Przypominamy, że 17 lutego to ostatni dzień sesji poprawkowej - po zwycięskich bojach egzaminacyjnych warto wreszcie oddać się relaksowi w salonowej atmosferze.
02.02.2009 
jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS