„Źródło” – piosenki Jacka Kaczmarskiego w Starym Klasztorze!

W kwietniu tego roku mija 13. rocznica śmierci Jacka Kaczmarskiego. Twórczość największego polskiego barda, jak co roku, przypomną jego muzyczni spadkobiercy skupieni wokół Wrocławskiego Salonu Jacka Kaczmarskiego.
Koncert „Źródło – przyjaciele śpiewają Jackowi Kaczmarskiemu" odbędzie się 8 kwietnia w dobrze znanej miłośnikom dobrej muzyki, Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1 - start o godzinie 20:00.

W koncercie wystąpią: Trio Łódzko-Chojnowskie – najbardziej znany zespół kultywujący muzyczną tradycję tria Kaczmarski/Gintrowski/Łapiński , gitarowy bard Adam Łapacz oraz znakomite wokalistki - Justyna Panfilewicz z akompaniującym jej na pianinie Cezarym Mogielnickim i Monika Pfanhauser z Szymonem Podwinem na gitarze.

Po koncercie głównym zapraszamy na wspólne granie i śpiewanie piosenek Jacka Kaczmarskiego do późnych godzin nocnych. Przygotujcie gitary, śpiewniki i mocne gardła!

Koncert jest biletowany! Miejsca siedzące: 20 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem, natomiast wejściówki (bez gwarancji miejsca siedzącego): 10 zł - przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 15 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem. Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl

Wydarzenie na Facebooku

Komentarze

Dodaj komentarz

jamnik.net.pl
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego 2010
Administracja i wykonanie: ReDi
Wspomagane przez: JamnikCMS